511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

Radiofrekwencja

Nieinwazyjny lifting. Lifting bez skalpela. Tak często określana jest radiofrekwencja. Pojedynczy da efekt bankietowy lecz seria przyniesie korzyści na wiele dłużej (włókna kolagenowe odbudowane utrzymują swoją wartość nawet koło 5 lat). Zalecana seria postawowa to około 6 zabiegów w odstępach tygodnia / dwóch.

DLA KOGO: Zalecany dla osób po 30 roku życia. Z wiotczejącą lub już zwiotczałą skórą twarzy. Poprawia: zaburzenia owalu twarzy, opadające kąciki ust, zwiotczenia okolic oczu, zmarszczki mimiczne, bruzdy i zmarszczki głębokie oraz opadający podbródek.

TECHNOLOGIA: Fala radiofrekwencji – multipolarna (najmocniejsza w swoich rodzajach). W naszym urządzeniu również vacuum (likwiduje obrzęki) i niebieskie światło LED (wzmacnia naczynka krwionośne).

EFEKTY: Poprzez wzmocnienie włókien kolagenowych natychmiastowo odczuwalne jest większe zagęszczenie skóry. Po jednym zabiegu już nie jest taka wiotka, a drobne zmarszczki znikają – na efekty należy poczekać co najmniej 2 tygodnie, bo tyle trwają procesy naprawcze w skórze właściwej. Zachodzi również poprawa metabolizmu wewnątrzkomórkowego. A co za tym idzie - cera ma ładniejszy koloryt, jest zdrowsza, bardziej promienna.