511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

Usuwanie znamion

Nasza oferta

    Znamiona, czyli melanocytowe zmiany skórne, są naturalnym elementem ciała wielu osób. Niektóre z nich mogą jednak stanowić zagrożenie dla zdrowia, a także niekorzystnie wpływać na wygląd i samopoczucie. W naszym salonie niedaleko Siedlec wykonujemy usuwanie znamion z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, jak i zimnej plazmy, gdzie w obydwu przypadkach efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

    Wszystkie nasze usługi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, którzy dostosowują wybraną metodę, a także moc lasera i ilość koniecznych wizyt do indywidualnych potrzeb Klienta. Zadbają oni też o Twój komfort i relaks podczas spotkań. Przed każdym zabiegiem usuwania znamion natomiast przeprowadzamy szczegółową konsultację, analizujemy stan skóry i rodzaj zmiany skórnej, której chcesz się pozbyć. Dzięki temu upewniamy się, że będzie on dla Ciebie w pełni bezpieczny.

    Jak przebiega usuwanie znamion laserem?

    Usuwanie znamion laserem lub zimną plazmą oferujemy wszystkim Klientom, którzy chcą w niemal bezbolesny sposób pozbyć się niechcianych zmian skórnych. Co istotne, może być to zabieg na ciało, jak i na twarz. Aby jednak jego przebieg był skuteczny, w pierwszej kolejności specjalista musi dokładnie ocenić rodzaj i wielkość znamienia oraz stan skóry pacjenta. Następnie dobiera on odpowiednią długość fali lasera, aby usunąć zmianę skórną skutecznie i bez ryzyka powikłań.

    Sam zabieg polega na wyparowywaniu znamienia wiązką lasera (lub zimną plazmą), usuwając znamiona bez uszkadzania przy tym sąsiednich tkanek. W wyniku tego procesu zmiana skórna zostaje wyparowana ze skóry, powstaje strupek, ana to miejsce powstaje nowa, zdrowa tkanka. Usuwamy włókniaki, kaszaki, prosaki, brodawki oraz kurzajki. Ilość potrzebnych zabiegów zależy od wielkości i rodzaju znamienia oraz indywidualnych cech organizmu, dlatego zainteresowane osoby zapraszamy do umawiania się na konsultacje.