511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

Laser frakcyjny

Nasza oferta

    Laser frakcyjny, z którego korzystamy w naszym salonie zlokalizowanym w Łukowie – niedaleko Siedlec i Białej Podlaskiej – to nowoczesna metoda leczenia skóry. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przy jego pomocy zdobywają coraz większą popularność wśród osób pragnących poprawić wygląd swojej cery. Już po kilku wizytach zobaczysz znaczącą różnicę na swojej skórze i pokochasz jej promienne, odmłodzone oblicze.

    W naszym salonie obok Siedlec korzystamy z najnowocześniejszego na rynku lasera frakcyjnego Pixel CO2 – urządzenia służącego do trwałej regeneracji skóry. Technologia w nim użyta umożliwia skuteczną i niezwykle intensywną stymulację syntezy nowego kolagenu, który jest niezbędny do zachowania gładkiego, jędrnego ciała. Laser frakcyjny działa bowiem na zasadzie emisji światła o określonej długości fali, które wnika w głąb skóry i powoduje kontrolowane uszkodzenie tkanek.

    Do jakich zabiegów wykorzystywany jest laser frakcyjny?

    Laser frakcyjny jest wszechstronnym narzędziem wykorzystywanym w medycynie estetycznej do różnorodnych zabiegów. Przede wszystkim doskonale sprawdza się on w walce ze zmarszczkami – nawet bardzo głębokimi. Ponadto zabiegi tego typu polecane są osobom z bliznami różnego pochodzenia, przebarwieniami i wieloma innymi niedoskonałościami skóry. Wiązka światła w dużej mierze przyczynia się do poprawy jej struktury i kolorytu.

    W wyniku zastosowania lasera frakcyjnego organizm zostaje bowiem pobudzony do regeneracji i produkcji nowych komórek kolagenowych skóry. To z kolei prowadzi do jej wygładzenia i odmłodzenia. Co istotne, w odróżnieniu od tradycyjnych laserów laser frakcyjny nie wpływa na całą powierzchnię skóry, lecz tylko na jej niewielkie fragmenty. Dzięki temu czas rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a ryzyko powikłań minimalne. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu oraz zapisów na konsultacje.