511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

ProFacial oczyszczanie twarzy

Nowoczesne, głębokie i bezbolesne oczyszczanie twarzy

PROFACIAL to zabieg pielęgnujący, oczyszczający i liftingujący, dający efekt wyraźnie odżywionej i świeżej skóry twarzy. Szczególnie polecany jest przed wielkimi wyjściami oraz do regularnej pielęgnacji, w celu otrzymania dobrej kondycji cery.

DLA KOGO: Dla wszystkich osób bez wyjątku! Każdy z nas potrzebuje profesjonalnego oczyszczenia skóry. Zabieg w pełnej wersji PREMIUM jest dedykowany osobom, które pragną oprócz oczyszczania dopielęgnowania skóry na każdym jej poziomie - nawilżenia, ujędrnienia i wzmocnienia.

TECHNOLOGIA: Płyny z kwasami (całoroczne) do rozpuszczania zanieczyszczeń, płyny ze składnikami nawilżającymi i odżywczymi, płyny ze składnikami łagodzącymi; Lifting jonowy - wzmocnienie włókien mięśniowych; Sonoforeza - wtłaczanie ultradźwiękami składników odżywczych; Fala radiowa (multipolarna) - wzmocnienie włókien kolagenowych.

EFEKTY: Natychmiast po zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, gładsza i bardziej promienna. Znacząco wzrasta poziom jej nawilżenia i odżywienia, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Owal twarzy podnosi się.

511 332 474
Kryńskiego 21, 21-400 Łuków
pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15
salonwellsens.pl