511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

Zabiegi

Nasza oferta

W Wellsens zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach dbanie o urodę, zdrowie i samopoczucie stało się niezwykle ważne. Dlatego też chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów i przygotowaliśmy dla nich szeroki wybór zabiegów – zarówno na twarz, jak i ciało oraz upiększających. Pomogą Ci one odpowiednio zadbać o swoją skórę oraz sylwetkę, dzięki czemu poczujesz się jeszcze lepiej i nabierzesz więcej pewności siebie.

Co istotne, oferowane zabiegi na ciało i twarz dobierane są indywidualnie do potrzeb podczas konsultacji. Dzięki temu zapewnią Ci one zadowalające efekty w krótkim czasie i będą całkowicie bezpieczne. Podczas każdej wizyty dbamy jednak nie tylko o skuteczność usług, ale też relaksującą atmosferę. Chcemy, by nasi Klienci mogli skupić się na odpoczynku i poczuli, że maja zapewnioną odpowiednią opiekę.

Szeroka oferta zabiegów

Zabiegi w naszym salonie obejmują szeroki wybór usług pielęgnacyjnych i upiększających. Dla osób pragnących zadbać o kondycję swojego ciała proponujemy drenaże limfatyczne, zabiegi wyszczuplające i ujędrniające. Nasza oferta obejmuje również zabiegi na twarz, takie jak profesjonalne oczyszczanie skóry, radiofrekwencja i laser czy mezoterapia igłowa. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem.

Kosmetyka upiększająca to kolejna kategoria usług dostępnych w naszym salonie. Zajmujemy się między innymiprzedłużaniem rzęs, laminacją brwi, laminacją i botoksem rzęs, makijażem okazjonalnym, przekłuwaniem uszu oraz manicurem i pedicurem. Dzięki tym zabiegom każda Klientka poczuje się piękna i zadba o swój wygląd na co dzień. Zapraszamy do rezerwacji dogodnych dla Ciebie terminów, by móc cieszyć się nowym, wspaniałym wyglądem! W razie jakichkolwiek pytań natomiast zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji.