511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

Salon kosmetyczny – Radzyń Podlaski

Szukasz profesjonalnego salonu kosmetycznego w Radzyniu Podlaskim? Świetnie trafiłeś! Wellsens jest zlokalizowane w Łukowie, zaledwie 25 minut drogi od tej miejscowości i oferuje szeroki zakres usług oraz indywidualne podejście. Nasi Klienci mogą wybierać spomiędzy wielu zabiegów na twarz i ciało, takich jak usuwanie znamion, blizn i przebarwień, a także:

  • usuwanie i wypełnianie zmarszczek,
  • mezoterapia mikroigłowa,
  • oczyszczanie skóry i peeling kawitacyjny,
  • eliminacja cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej,
  • termoliza,
  • depilacja woskiem i laserowa.

Podczas konsultacji poprzedzającej wszystkie zabiegi dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i dobierzemy odpowiednie metody terapii. W razie potrzeby w naszym salonie kosmetycznym przeprowadzamy też komputerowe badanie skóry, które daje niezwykle precyzyjną analizę jej kondycji. W ten sposób możemy jeszcze lepiej dostosować rodzaj, przebieg i potrzebną liczbę wybranych zabiegów.

Do kogo kierujemy ofertę naszego salonu kosmetycznego?

Ofertę naszego salonu kosmetycznego koło Radzynia Podlaskiego kierujemy do wszystkich osób, którym zależy na indywidualnym podejściu, opiece specjalistów i szerokiej ofercie wykonywanych zabiegów upiększających zarówno na ciało, jak i twarz. U nas każdy Klient może liczyć na fachową pomoc i doradztwo ze strony doświadczonych kosmetologów, a także odprężającą, przyjemną atmosferę.

Jesteśmy bowiem przekonani, że każdy jest inny i potrzebuje innego rodzaju pielęgnacji oraz właściwego podejścia. Dlatego też naszym celem jest dostarczanie indywidualnie dobranych zabiegów, które pozwolą Ci poczuć się pięknie, a jednocześnie zrelaksować i kompleksowo zadbać o swoje ciało czy skórę. Zachęcamy do zapisów na konsultacje lub kontaktu telefonicznego. Wówczas nasi specjaliści podadzą Ci szczegółowe informacje na temat oferowanych usług i przedstawią wstępną propozycję terapii.

511 332 474
Kryńskiego 21, 21-400 Łuków
pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15
salonwellsens.pl