511 332 474pon - pt: 8 - 20 / sob: 10 - 15

Kryńskiego 21
21-400 Łuków

O salonie

Wysoka jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie

Salon kosmetyczny Wellsens specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, wykorzystując w zabiegach nowoczesne technologie. Oprócz standardowej oferty pełnej kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej, cechuje go wysokiej jakości sprzęt, w większości z certyfikatami medycznymi.

Salon kosmetyczny Wellsens cechuje wysoka jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie. Stosujemy wyszukane kosmetyki. Oferujemy zabiegi premium w przestępnych cenach oraz indywidualne podejście do Klienta. W salonie panuje miła, przyjazna atmosfera. 

Nasz zespół

Poznajmy się
 
 

Ewelina

Zalewska

właścicielka, kosmetolog, instruktor odnowy biologicznej

Bardzo zaangażowana w swoją pracę, która to ciągle ją inspiruje do działania. Odbywa systematycznie szkolenia, aby doskonalić techniki pracy i aktualizować wiedzę. Prywatnie mama bliźniaków. Nie narzeka na nudę, chętnie wydłużyłaby dobę, a skróciła zapotrzebowanie na sen.

 
 

Anna

Sierpień

kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, stylistka rzęs, paznokci i depilacji laserowej

Ania rozpromienia salon swoją osobą. Zawsze uśmiechnięta, chętna do pracy oraz człowiek z "duszą na ramieniu". Bardzo życzliwa osoba. Lubiana i doceniana.

 
 

Beata

Siestrzewitowska

kosmetyczka, dietetyk

Specjalizuje się w zabiegach na ciało, ale wykonuje również szereg innych usług kosmetycznych. Beata uznana została przez Klientki jako "torpeda". Przyciąga charakterem, pozytywnym stylem bycia oraz precyzyjnie wykonanymi zabiegami.

 
 

Gabrysia

Panasiuk

podolog, stylistka paznokci, stylistka rzęs

Ambitna osoba z odwagą i precyzją do najbardziej wymagających przypadków. Specjalizuje się głównie w podologii, ale dzięki precyzji stylizacja paznokci to jej konik. Przedłuża również rzęsy metodą 1:1, 2:1 oraz 3D.